Jdi na obsah Jdi na menu
 


bloom

27. 12. 2013

 Picture 

 Když byla malá, její matka a otec jí chránili se společenstvím v jiné dimenzi, protože je napadli 3 zlé černokněžky, Bloomina sestra jí poslala na zemi, aby jí uchránila ještě jako miminko. 

 Potom jí odchovávali její nevlastní rodiče protože jí našli a vzali jí k sobě. Bloom postupně dospívala až zjistila, že je víla a že má moc dračího ohně a je princezna Sparksu.


Bloom chrání v kouzelné dimenzi svou školu a svoje kamarádky jí v tom podporují a jako její kamarádky jí i pomáhají. Bloom začíná postupně hledat své pravé rodiče(krále Oritela a královnu Marion). Bloom je najde a vezme se Skaye(jejího přítele) a bude žít jako královna Sparksu.

 

  

 

 Bloom má schopnosti dračího ohně a je princeznou Domina.Od mala výrustala na Zemi a má nevlastní rodiče.Její starší sestra Daphne ji kdysi ochránila tím že ji z Domina poslala na Zemi kde vyrostla.Má mazlíčka králíčka Kiko.Poprvé se seznámila se Stellou když ji přepadly v parku zlé bytosti a tím Bloom také oběvila své schopnosti.Bloom je hodná,milá a přátelská holka.Má kluka prince Skaye.

   

Jméno:Bloom
Moc:Dračí Oheň, ve druhé sérii zjistila, že dokáže léčit (viz.season 2, episode 10)
Věk:16
Datum narození:10. prosince
Vílí jméno:Dragon
Záliby:Magie
Oblíbené barvy:Světle modrá a barva ohně.
Rodina:Oritel a Marion, adoptivní Mike a Vanessa. Má starší sestru Daphne, která se obětovala kvůli ní a dopravila ji na Zemi,
Svět:Domino, ale vyrůstala na Zemi, protože Domino bylo zničeno
Láska:Sky
Pixie:Lockette
Oblečení po proměně:Top bez rukávů s topasem u krku, rukávky od zápěstí k lokti, minisukně, nízké kozačky, zlatá korunka, nymfí křídla. Vše kromě korunky je v modré, občas až tyrkysové barvě.
O ní: Je milá, přátelská, kamarádská, citlivá, statečná a šlechetná. Miluje pizzu s extra porcí sýra a když něco chce, většinou toho dosáhne

 
Bloom je podle mě z winx  nejhezčí

 

 

 

   

 

 ZAJÍMAVOSTI: oblíbené jídlo: pizza
oblíbená barva: červená
koníčky: čtení knih o kouzlech
oblíbené zvíře: můj malý Kiko
dokonalý kluk: Sky
nejlepší kamarádi: Stella a... Sky
oblíbené filmy: romantické komedie
Bloom je princezna se sílou Draka(Dračího ohně).Nejdříve bydlela ve své zemi, ale když ji tam hledaly tři čarodějnice.Daphne ji dala na Zem.Tam ji našel její nevlastní otec a od té doby je u svých nevlastních rodičů.O svých silách se dozvěděla když uviděla jak Stella na Zemi bojuje.Stella jí řekla o Alfee.A od té doby jsou nejlepší kamarádky.
Něco o Bloom:
Jméno:Bloom
Datum narození:10.prosince
Věk:16
Vílí jméno:Dragon
Planeta:Domino
Adoptivní rodiče:matka:Vanessa, otec:Mike
Pravá sestra:Daphne Pravý rodiče:Oritel a Mariam
Vášeň:magie
Špatný vlastnost:je nepořádná
Jaká je Bloom:milá, citlivá, čestná, statečná, impulzivní a charizmatická.
Síla:Dračí oheň
Mazlíček:králík Kiko
Specialista:Sky
Pixie:Lokette
miluju: hry s Kikem
nesnáším: úklid mého pokoje
oblíbená hudba: pop
oblíbené boty: pohodlné, ale zároveň stylové
oblíbený předmět: lektvary
oblíbené kouzlo: Dračí plamen!
 Spojená Pixie: Lockette , pixie portálů
Princezna Bloom je postava z Winx Clubu. Ztvárňuje neformální vůdce Winx, stejně jako princeznu Domino  a ochráňkyni Dračího ohně. Její první vystoupení bylo v první epizodě "Neočekávaná událost", _v první sérii.

Osobnost a zvláštnosti
 

_Bloom velice zajímá její minulost a její praví rodiče. Taky je zvědavá na magii a ráda se o ní učí. Stará se hluboce o všechny své přátele a rodiny. Je vždy ochotna pomoci v boji za dobrou věc a když se setká s znepokojujícím osobním problémem, že má tendenci návratu k  Gardenie, nebo jde pro Stellu  o radu. Je altruistická a je ochotna obětovat své bezpečí pro bezpečnost vesmíru. vznětlivost. Vzhledem k tomu, že je strážcem Dračího ohně, neochotně si dělá mnoho nepřátel. Bloom má také tendenci být trochu impulzivní a někdy to vede k nějaké špatné zkušenosti. V epizodě, Tajemství Brandona (Il Segreto di Brandon), předpokládá, že Diaspro je jena z Trix a napadne ji a to vede k odhalení identity Brandona.  Únik od přírody, tendenci utíkat, když se věci pro ni stanou příliš těžké nebo matoucí.

Série
 

Dětství, začátky
Bloom se narodila jako druhá dcera krále a královny Oritel a Mariam v Dominu, stejně jako brankář Ohnivý drak, který jí její starší sestra Daphne ponechá. Když byla ještě dítě, na její království zaútočili  předkové čarodějnic, Valtor,Mandragora    Darkar, ktečí zahubili Domino tím, že ho proměnili do zmrzlé planety. Daphne, neschopná porazit čarodějnice, poslal její sestru na  zemi , aby zachránila ji a Dračí oheň, a nakonec je zabita Ancestressesem, po kterém Oritel Mariam a věří, že jsou obě dcery mrtvé. Na zemi , se Bloom objeví v budově, kde jí objeví její adoptivní otec Mike, hasič. Mike zachrání Bloom a nakonec si ji vezme sebou domů. Bloomina adoptivní matka Vanessa vlastní květinářství. Bloom vyrostla jako jedináček a neměla ponědětí o svém pravém původu. V mládí dostala dárek, králíčka Kiko a setkala se jejím nepřítelem, snobskou a arogantní Mitzi. Také chodila s kytarystou Andy. Ve svém pozdním mladistvém věku, Bloom se setkala se Stellou bojují v místním parku se zlobrem Knutem. Stejně jako Stella měla být poražena, ale Bloom překvapivě použila magický útok a otočil boj ve prospěch Stelly, a oba byli schopní porazit Knuta. Stella Bloom vysvětlí její schopnosti a síly a nabídne jí, aby začla chodit na Alfeu, tříletou prestižní školu pro víly. Stella, která tam studoval, ale byl vyloučena. Bloom zajímá vývoj její spící magické síly a schopnosti a touží zjistit, odkud pocházejí. Bloom souhlasí, poté, co přesvědčí své adoptivní rodiče Vanessu a Mika.
 http://i7.tinypic.com/87izj3a.png
 

  

   bloom weeding dress                     http://3.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S98MFsP3O8I/AAAAAAAAGGQ/I_HbY-hjfzw/s1600/3447f0b72da7_.pnghttp://2.bp.blogspot.com/_8hKo9j3itys/S98L1ImwTrI/AAAAAAAAGFw/fTjg9fvoElU/s1600/0_21217_a707875a_L.png 01/01/13 : Bloomix, la nouvelle transformation de la saison 6 ! 

  

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 127140
Měsíc: 2029
Den: 53